Портативна електростанція Techno Travel К5 (2000 Вт)
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Techno Travel К5
27 990 ₴
Показати оптові ціни- +380 (67) 135-42-81Krayinainstrumentu - Магазин
- +380 (63) 163-64-65Krayinainstrumentu - Магазин

Системи захисту
• Захист від перезарядження
• Захист від перевантаження по струму
• Захист від перегріву
• Захист від короткого замикання
• Захист від перенапруги
Технічні властивості:
Повна потужність, В·А: 1048
Кількість розеток, шт: 2
Час роботи від батарей: 60
Потужність, Вт: 2000
Тип акумулятора: LiFePo4
Вихідна напруга: 220 В
Габарити та вага
Довжина, мм: 366
Ширина, мм: 235
Висота, мм: 266
Розміри, мм: 366235266
Вага товару, г: 14000
Додаткові:
Активна потужність, Вт: 1200
Колір: Чорний матовий
Вхідна напруга: 220 В
Тип вхідних роз'ємів живлення: CEE 7 (євророзетка)
Тип вихідних роз'ємів живлення: CEE 7 (євророзетка)
Форма вихідного сигналу: Сінусоїда
Час перемикання на батарею, мс: 1
Мін. робоча температура, °С: -10
Макс. робоча температура, °С: 40
Особливості ДБЖ
Індикація: Звуковий сигнал
Термін служби, років: 5
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 14000 г |
| Висота | 266 мм |
| Довжина | 366 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Основні атрибути | |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Кількість розеток | 2 |
| Максимальна потужність W | 2000 |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 27 990 ₴






