Бензиновий подрібнювач гілок ARPAL (260 см3 / 3600 об/хв / мах діаметр гілки 86 мм)
- Немає в наявності
- Код: МС-80БД
21 760 ₴
- +380 (67) 135-42-81Krayinainstrumentu - Магазин
- +380 (63) 163-64-65Krayinainstrumentu - Магазин

Садовий подрібнювач гілок та трави ARPAL МС-80БД оснащений двома забірними бункерами для ефективної переробки різних садових відходів, таких як гілки сухі та вологі, листя, трава, солома тощо. Ця модель довгоочікувана серед власників приватних будинків і присадибних ділянок, садівників і фермерів завдяки своїй універсальності та автономності без прив'язки до електромережі.
Подрібнювач легко впорається із садовим сміттям, перетворюючи його на якісний компост або мульчувальний матеріал для рослин і вирощування грибів. Також отримана тріска може бути використана для опалення у твердопаливних та піролізних котлах, камінах, печах та інших опалювальних приладах.
Характеристики:
- Тип: Подрібнювач
- Джерело живлення: Бензин
- Ріжучий механізм: Ножова система
- Конструкція: Пересувні
- Швидкість подрібнення, об/хв: 3600
- Максимальний діаметр гілки, мм: 86
- Рівень шуму, дБ: 110
- Робочий об'єм двигуна: 260 см3
- Максимальна потужність: 6,9 к.с.
- Вага, кг: 70
Переваги:
- мобільність, немає потреби бути прив'язаним проводом до розетки;
- потужний одноциліндровий чотиритактний двигун, який розвиває 3600 об/хв ріжучого вузла;
- місткий подавальний жолоб;
- два реверсивних ножа, які з легкістю впораються з самою твердою деревиною;
- максимальний діаметр подрібнення складає 86 мм .;
- шасі з коліщатками для зручного транспортування;
- компактний розмір і привабливий дизайн.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Arpal |
| Країна виробник | Польща |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Форм-фактор | Пересувний |
| Продуктивність | 215 кг/год |
| Ріжучий механізм | Ножовий |
| Максимальний діаметр гілок | 86 мм |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Об'єм травозбірника | 55 л |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Марка двигуна | ARPAL |
| Об'єм двигуна | 260 куб. см |
| Потужність двигуна | 6.9 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість обертів двигуна | 3600 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 4.1 л |
| Об'єм масляного бака | 0.8 л |
| Витрата палива | 0.9 л/год |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1275 мм |
| Ширина | 730 мм |
| Висота | 920 мм |
| Вага | 70 кг |
- Ціна: 21 760 ₴




