Бензиновий подрібнювач гілок Rorx (220 см3 / 2600 об/хв / мах діаметр гілки 80 мм)
- Немає в наявності
- Код: JRE 1001 - 1
21 760 ₴
+380 (99) 111-07-73
Krayinainstrumentu - Магазин
- +380 (67) 135-42-81Krayinainstrumentu - Магазин
- +380 (63) 163-64-65Krayinainstrumentu - Магазин
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Садовий подрібнювач Rorx JRE 1001B - 1 призначений для подрібнення гілок, пагонів чагарнику, кори, м'яких органічних відходів. Він переробляє завантажувану сировину в дрібну масу для використання як природне добриво, а деревину в мульчу (щіпу) або деревне паливо.
Характеристики:
- Тип: Подрібнювач
- Джерело живлення: Бензин
- Ріжучий механізм: Ножова система
- Конструкція: Пересувні
- Швидкість подрібнення, об/хв: 2600
- Максимальний діаметр гілки, мм: 80
- Рівень шуму, дБ: 110
- Робочий об'єм двигуна: 220 см3
- Максимальна потужність: 6,6 к.с.
- Вага, кг: 85
Особливості:
- потужний одноциліндровий чотиритактний двигун, що розвиває 2600 об./хв різального вузла;
- місткий бункер для подавання;
- два реверсивні ножі, які з легкістю впораються з найжорсткішою деревиною;
- максимальний діаметр подрібнення становить 80 мм;
- мобільність, немає потреби бути прив'язаним до електромережі;
- коліщатка для зручного транспортування;
- компактний розмір і привабливий дизайн.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Форм-фактор | Пересувний |
| Продуктивність | 195 кг/год |
| Ріжучий механізм | Ножовий |
| Максимальний діаметр гілок | 80 мм |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Об'єм травозбірника | 55 л |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Марка двигуна | Rorx |
| Об'єм двигуна | 220 куб. см |
| Потужність двигуна | 6.6 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість обертів двигуна | 2600 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 4.2 л |
| Об'єм масляного бака | 0.8 л |
| Витрата палива | 0.9 л/год |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1275 мм |
| Ширина | 730 мм |
| Висота | 920 мм |
| Вага | 85 кг |
- Ціна: 21 760 ₴




